Kategoriler

HAKKIMIZDA

Ceran Fidancılık 1979 dan bugüne 30 yılı aşkın bahçecilik ve zirai tecrübeyi bodur meyve fidanı yetiştiriciliğiile harmonize ederek bu sektörde kendine geçmişten geleceğe uzanan sağlam bir yer edinmiştir.

Ceran Fidancılık Mersin’in Mut ilçesinde fidancılık sektöründe  faaliyet göstermektedir.Ceran Fidancılığın üretmiş olduğu meyve fidanlarının tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetiminden geçmiştir ve üretmiş olduğumuz fidanlarımız sertifikalıdır. Yeşil ve doğa sever dünya görüşüne sahip deneyimli, disiplinli ve profesyonel bir ekipten oluşan Ceran Fidancılık departmanının öncelikli hedefleri, ülkemizdeki ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmak, sahip oldukları doğa sevgisini ve bilincini halkımıza hatırlatmak ve onların memnuniyetini sağlamaktır. 

Ceran Fidancılık tarafından üretmeke olduğumuz fidan çeşitleri, özellikle yetiştiği coğrafi bölgenin özelliklerine göre sınıflandırılarak en iyi kaliteyi almak üzere yetiştirilmektedir. Son zamanlarda özellikle ekonomik değer kazanan meyve 
bahçeleri için temel amaç,bir ağaçtan elde edilebilecek maksimum verimi almaktır. Bu noktada da sertifikalı fidanlarımızın önemi büyüktür. Çünkü iyi bir meyve bahçesine sahip olmak için öncelikle iyi bir fidanla işe başlamak gerekir.

fidanfidan satışı, meyve fidanı satışı, tohum, tohum satışı, gübre, sebze tohumları, online fidan satışı, bahçe aletleri, çiçek tohumları,sertifikalı meyve fidanı, fidan fiyatları, bahçe ekipmanları ,gübre, torf, aşılı sertifikalı fidan, bodur fidan, iç mekan süs bitkileri, dış mekan süs bitkileri, orman ağaçları, çiçek satışı, çiçek soğanları,kayısı fidanı,erik fidanı,şeftali fidanı